Poznaj nasz zespół specjalistów

Agnieszka Kramm

Jestem psychoterapeutką z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie zdrowia psychicznego, szefową i założycielką Miejsca Psychoterapii. Wierzę, że każdy ma możliwość prowadzenia szczęśliwego i satysfakcjonującego życia, a terapia może być potężnym narzędziem, pomagającym to osiągnąć.

Poznaj Agnieszkę

Anna Pilecka

Najważniejszy jest dla mnie człowiek i jego osobiste doświadczenie, jakiekolwiek by ono nie było. Wierzę, że to, co teraz jest trudne, może zapoczątkować proces zmiany i doprowadzić do rozwiązania problemu, a przede wszystkim przyczynić się do głębszego spotkania z samym sobą, wzrostu i wzmocnienia.

Poznaj Anię

Weronika Pielas

To dla mnie ogromny przywilej, że mogę towarzyszyć w zmianie, tajemniczych ścieżkach, które do niej prowadzą i pomagać w odnalezieniu zasobów i sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Chodzi o to, by żyło się lepiej i pełniej, ale też o to, by nauczyć się opiekować się swoimi bolesnymi i cierpiącymi miejscami.

Poznaj Weronikę

Sylwia Grenda

Od 13 lat wspieram ludzi w osiąganiu wewnętrznej wolności i spełnienia.  Współprowadzę Fundację Miejsce Kobiet, w ramach której aktywnie towarzyszę kobietom długotrwale bezrobotnym w powrocie na rynek pracy. 

Poznaj Sylwię

Justyna Kaczmarek

Posiadam 30-letnie doświadczenie w udzielaniu pomocy i wsparcia. Szczególnie bliska mojemu sercu jest praca z osobami w śpiączce, praca z ciałem i psychologiczna praca z symptomami fizycznymi.

Poznaj Justynę

Mateusz Grzelczak

Prawdziwy proces zdrowienia i odzyskania harmonii, pokoju i radości życia obejmuje także troskę o najbardziej podstawowy wymiar naszej osoby, jakim jest ciało ze swoją fizjologią, a zwłaszcza układem nerwowym.

Poznaj Mateusza

Marta Westfal

Proces psychoterapii lubię porównywać do podróży, bo zarówno podczas procesu terapeutycznego, jak i w podróży istotne dla mnie są: spotkanie, doświadczanie, odkrywanie oraz bycie „tu i teraz”.

Poznaj Martę

Facebook
Instagram
YouTube